Apie mus

galvanika

Uždaroji akcinė bendrovė “CHROMTECH” įsteigta 1991 m., Lietuvoje įregistruotas CHROMTECH ® prekinis ženklas. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys, tai:

- Technologijų dekoratyviniam ir antikoroziniam metalų paviršiaus apdorojimui kūrimas; 
- Cheminių medžiagų ir preparatų didmeninė prekyba.

Veikla dekoratyvinio ir antikorozinio metalų paviršiaus apdorojimo srityje apima tiriamuosius darbus, šiuolaikiškų paviršiaus paruošimo, galvaninių ir konversinių dangų nusodinimo technologinių procesų kūrimą, kompozicijų ir priedų gamybą bei realizaciją.

chromatavimas

Mes teikiame techninę pagalbą ir priežiūrą, diegiant technologinius procesus gamyboje. Bendrovėje gaminami produktai parduodami su LIKONDA ® prekiniu ženklu. Greta jau minėtų UAB “CHROMTECH” realizuoja Chemijos instituto – taikomosios elektrochemijos srities lyderio buvusioje Sovietų Sąjungoje – technologinius procesus.

UAB “CHROMTECH” darbuotojai turi ilgametę darbo Chemijos institute patirtį ir yra metalų paviršiaus apdorojimo ekspertai, publikavę daug mokslinių tiriamųjų straipsnių bei įregistravę patentų. Tarp jų paviršiaus paruošimo, metalų, ypač cinko, elektronusodinimo, chromatavimo ir fosfatavimo technologinių procesų, kurie buvo sėkmingai įdiegti didžiausiose automobilių gamyklose (VAZ, KAMAZ, GAZ ir kt.) bei laivų statyklose (Baltijos, Nikolajaus ir kt.).

Cheminių medžiagų ir preparatų didmeninės prekybos srityje UAB “CHROMTECH” užima ženklią vietą Lietuvos rinkoje, tiekdama priedus ir kompozicijas odos ir kailių bei tekstilės pramonei.

Top